logo
SKŘÍNĚ NA KLÍČE A CENNOSTI
VOLEJTE mobile phone +420 603 491 264

Informace o webové stránce

DACTYL GROUP S.R.O.

Brněnská společnost Dactyl Group s.r.o. měla v rámci tvorby webových stránek pro KeyBox.cz na starosti:

  • Tvorbu grafického designu
  • Nakódování webové stránky na základě grafického návrhu
  • Responzivní přizpůsobení webové stránky
  • Napojení stránky na redakční systém vyvinutý společností Dactyl Group
  • Konečné testování a ladění webové stránky pro vypuštění do ostrého provozu


Při tvorbě webové stránky pro KeyBox.cz bylo důležité vytvořit stránku tak, aby se korektně zobrazovala jak na velkých monitorech, tak na menších displejích tabletů a hlavně mobilních telefonů. Při tvorbě jsme využili nejnovější trendy grafického designu, aby jsme zákazníkům co nejvíce usnadnili pohyb po stránce, a aby pro ně bylo procházení stránky co nejpřirozenější.

Naši programátoři využili nejnovějších technologií, aby se webové stránky korektně zobrazovali ve všech webových prohlížečích a to nejenom na počítačích, ale i na tabletech a mobilních telefonech.

Neváhejte a nechte si u Dactyl Group vytvořit webové stránky. Vytvoříme Vám profesionální webové stránky nebo mobilní aplikaci, respektující nejnovější trendy a navíc můžete mít Vaše webové stránky hostované na našich vlastních serverech a získat tak kvalitní a bezporuchový provoz a bezkonkurenční přístup našeho personálu v případě jekéhokoli problému.

Navštivte www.DactyGroup.com


CERNET S.R.O.

Společnost CERNET s.r.o. měla v rámci tvorby webových stránek pro KeyBox.cz na starosti:

  • Návrh webu
  • Přípravu textů


Na základě podnětů od našeho klienta - KeyBox.cz - bylo naším úkolem vytvořit základní návrh webové stránky, který definoval rozložení stránky a přibližnou podobu grafických elementů. V druhém kroku naší spolupráce jsme projednali s klientem podobu nadpisů, různých popisů produktů a dalších textů tak, aby byly co nejlépe optimalizováné pro vyhledávače a vytvořili jsme SEO analýzu.

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Navštivte www.CERNET.cz