+420 603 491 264 info@keybox.cz

Kdo skříně na úschovu klíčů používá a kde jsme je montovali

Inteligentní systémy na správu klíčů se využívá ve velkém množství firem napříč všemi odvětvími. Kvůli bezpečnosti nemůžeme zveřejnit podrobnější informace o všech firmách, tak uvedeme alespoň některé příklady použití v tuzemsku.

Bezpečností schránky klíčů na open Air v Lednici

Při pořádání open air představení pro cca 1.500 osob v prostorách zámku Lednice a zámeckého parku jsme řešili úschovu a předávání klíčů pro personál zajišťující dopravu osob a materiálu, účinkujících, montáž/demontáž stage, catering a skladovací prostory jakož i místo pro úschovu osobních věcí personálu.

Firma Bontebok s.r.o. nám zajistila KeyControl 9400SC a tři KeyBoxy 9006S, které přesně splňovaly naši představu a zadání klíčového hospodářství.

Díky přehlednému umístění klíčů a ovládacímu softwaru 9400SC, dálkovému dohledu, možnosti nastavení oprávněných osob, časových a datových závor se celá akce obešla bez nutnosti řešit logistiků klíčů.

KeyBoxy 9006S vyřešily nutnost úschovy osobních věcí personálu (doklady, telefony,cennosti) po dobu konání celé akce.

Celkově dodané řešení splnilo naše zadání a předčilo naše očekávání ohledně manipulace, ovládaní a nastavení všech prvků.

S Promotion s.r.o., Martin Kalvoda – obchodní ředitel

Úschova klíčů a cenností v plaveckém centru

Při hledání řešení pro úschovu klíčů a cenností v plaveckém dětském centru Hastrmánci s pohybem několika set osob měsíčně jsme nakonec zvolili Keyboxy 9006B a 9006E. Instalace i zaškolení personálu proběhlo velmi rychle a všechny boxy ovládané pouze jednou řídící klávesnicí se ve zkušebním i ostrém provozu naprosto osvědčily.

Mgr. Martina Janechová, majitelka

Předávání klíčů v rekreačním zařízení

Pro předávání klíčů při příjezdu hostů jsme téměř 10 let jako správci rekreačních zařízení využívali přímý kontakt s klientem, avšak časová a finanční náročnost tohoto řešení nás přivedla k pořízení KeyBoxu 9006S, který má 6 samostatných boxů pro úschovu klíčů a přehledný ovládací panel. Klient může přijet kdykoliv v určený čas a my nejsme vázáni na objektu tak, jak tomu bylo v předešlých letech. Snadné a efektivní řešení pomocí KeyBoxu nám zjednodušilo celý provoz a time management.

Marcel & Štěpánka Jirků, správci rekreačních zařízení

V zahraničí pak systém KeyBox či KeyControl využívají např.:

automobilky a showroomy firem Volvo, Mercedes, BMW a Peugeot

letecká společnost Lufthansa Cargo

obchodní domy Ikea a Lidl

bezpečnostní agentury Group4 Security a Securitas

energetická společnost E.ON

hotelový řetězec Hilton a Mandarin

fastfoodový řetězec McDonalds

a mnoho dalších firem a institucí

MÁTE OTÁZKY?

  SERVIS A PODPORA

  +420 603 491 264

  KONTAKT

  Bontebok s.r.o.

  Hlaváčova 354/69

  Brno 614 00